+420 731 285 553
Dolní náměstí 304/22, Opava 746 01
omapestate@omap.cz

Kariéra

Minimální kvalifikační požadavky na vzdělání, schopnosti a dovednosti:

  1. Vzdělání: SŠ s maturitou
  2. Vynikající komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
  3. Schopnost vedení obchodního jednání
  4. Reprezentativní vystupování
  5. Trestní bezúhonnost
  6. Orientace v katastrálních mapách, listu vlastnictví, obchodním rejstříku, vyhledávání v aresu, justici, cuzk, insolvenčním rejstříku
  7. Řidičský průkaz skupiny B (osobní auto), aktivní řidič
  8. Uživatelská znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel, Outlook, základní prohlížeče Google Chrom, Mozilla Firefox, Internet Explorer)
  9. Dobrá znalost českého jazyka – gramatika, mluvnice (úroveň maturita)
  10. Obsluha profesionálního kopírovacího stroje (multifunkční zařízení: kopie, scan, tisk)
  11. Schopnost práce v otevřené kanceláři (open space)
  12. Schopnost průběžného zlepšování stávajících dovedností za účelem udržení a zvýšení dovedností a kvalifikace
  13. Připravenost absolvovat a vstřebávat školení pro nové poznatky v odvětví
  14. Flexibilita (dodržování pracovní doby, připravenost a schopnost práce přesčas)
  15. Interakce s ostatními členy týmu (obhájení a prosazení názoru na řešení úkolu, konzultace
    a následný výběr vhodné varianty řešení)
  16. Elementární loajalita k zaměstnavateli

Náplň práce:

  1. Jednání s klienty, interpretace jejich požadavků ostatním členům v týmu, delegace na rozdělení úkolů, vyřešení požadavků, uspokojení potřeb klientů
  2. Zpracování nabídek a poptávek ke koupi, prodeji, pronájmu nemovitostí
  3. Vyhledávání nových obchodních příležitostí – nákup, prodej a pronájem nemovitostí
  4. Umožnění prohlídky dané nemovitosti zájemci/zájemcům
  5. Příprava veškeré smluvní dokumentace k podpisu, průvodce při podpisu smluv
  6. Účast na nařízených školeních a vzdělávacích kurzech, včetně účasti na vlastní iniciativou vyhledaných školeních – implementace nabytých vědomostí a dovedností do praxe, zprostředkování ostatním členům týmu, úzká spolupráce s hypotečním specialistou
  7. Jednání s členy týmu zaměstnavatele, subdodavateli projektanty a stavebními dodavateli, úředníky, klienty
  8. Administrativní činnost (běžná korespondence v kanceláři, zpracování pošty, vyřizování e-mailů, zjišťování podkladů pro zpracování nabídky, obchodu, ověřování informací, komunikace s klienty, s peněžními ústavy, s úřady…)

Nabízíme:

  • Nástupní plat 20 000 – 30 000,- Kč hrubého
  • 0 – 20 000,- Kč variabilní složka mzdy
  • 20 dní dovolené + 3 dny sick days
  • Po roce příspěvek na životní pojištění
  • Vysokou míru seberealizace při pracovní činnosti
  • Samostatnou, zodpovědnou a perspektivní práci s prostorem pro vlastní inovace, nápady a seberealizaci
  • Pracovní smlouva, práce na plný úvazek
  • Fixní složku mzdy + možnost nadstandardního výdělku variabilní složkou mzdy

  1. Vzdělání: Vysokoškolské – stavební inženýr obor pozemní stavby, autorizace není podmínkou, SPŠ Stavební, praxe minimálně 1 rok
  2. Logické myšlení, rozhodnost, komunikativnost
  3. Řidičský průkaz skupiny B (osobní auto), aktivní řidič
  4. Dobrá znalost AutoCAD, ve kterém se většina dokumentace zpracovává
  5. Znalost ArchiCAD a další vizualizační, grafické a prezentační programy výhodou
  6. Uživatelská znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel, Outlook, základní prohlížeče Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer)
  7. Dobrá znalost českého jazyka – gramatika, mluvnice (úroveň maturita)
  8. Obsluha profesionálního kopírovacího stroje (multifunkční zařízení: kopie, scan, tisk)
  9. Schopnost průběžného zlepšování stávajících dovedností za účelem udržení a zvýšení dovedností a kvalifikace
  10. Připravenost absolvovat a vstřebávat školení pro nové poznatky v odvětví
  11. Flexibilita (dodržování pracovní doby, připravenost a schopnost práce přesčas)
  12. Interakce s ostatními členy týmu (obhájení a prosazení názoru na řešení úkolu, konzultace a následný výběr vhodné varianty řešení)

  1. Zaměřování stávajících stavebních objektů
  2. Dokumentace pro stavební povolení
  3. Prováděcí dokumentace
  4. Rozpočtování (není podmínkou)
  5. Zpracovávání dokumentace ve všech stupních – od studie ve 3D až po realizační dokumentaci
  6. Součinnost a kooperace s oddělením provádění staveb a správním oddělením zaměstnavatele.

Nabízíme:

  • Nástupní plat 45 000 Kč hrubého
  • Variabilní složka 5000 – 20 000,- Kč v návaznosti na plnění termínů zakázek
  • Možnost práce i na IČ
  • Stravenky po uplynutí zkušební doby (3 měsíce)
  • Firemní večírky a teambuilding
  • Nástup ihned

Máte možnost vykonávat samostatnou, zodpovědnou a perspektivní práci s prostorem pro vlastní inovace, nápady a seberealizaci.

OMAP ESTATE logo solo

Pokud Vás zaujala jakákoliv námi nabízená pracovní pozice, neváhejte a ihned nás kontaktujte na níže uvedeném e-mailu, případně telefonním čísle personalisty, nebo nám zanechte vzkaz a my se Vám rádi ozveme.