+420 731 285 553
Dolní náměstí 304/22, Opava 746 01
omapestate@omap.cz

Komárovské Chaloupky

Podvihovská 60, 747 06 Opava-Podvihov, Česko

Popis nemovitosti

Jedná se o novostavbu rodinného domu v klidné obci Komárovské chaloupky. Jde o jednopodlažní, nepodsklepený objekt typu bungalov. Dům je obdélníkového tvaru a je zastřešen sedlovou střechou. Konstrukce domu je zděná, krovy dřevěné a střešní krytina je zhotovena z betonových tašek. Dům bude obestavěn betonovým plotem s bránou a v přední části domu budou zpevněné plochy. Obytné místnosti jsou orientovány k východu, jihu a západu a jsou tak dostatečně prosluněny.

Dům se nachází ve velmi klidné obci, což je velikou výhodou pro rodiny s dětmi. Obec je zároveň nedaleko velkého města, což nabízí nemalé vyžití a spoustu možností. Kousek od domu se nachází autobusová zastávka, odkud celý den jezdí přímé i nepřímé spoje do města Opavy a okolních vesnic.

Díky orientace místností je dům nádherně prosvětlen a dispozičně nabízí velké prostory. Součástí obývacího pokoje budou krbová kamna, která – zvláště v zimním období – navozují příjemnou atmosféru a zároveň prostor vytopí. Dominantou obývacího pokoje je také moderní francouzské okno, které nabízí výhled do okolí. V domě je umístěna funkční technická místnost, která poskytuje uskladnění pracovního a úklidového náčiní.

Lokalita

Komárovské Chaloupky jsou základní sídelní jednotkou a zároveň dílem části Komárov na jihovýchodě okresního statutárního města Opavy, který je připojen k sousední samosprávné městské části Podvihov. Patří do katastrálního území Komárov u Opavy, které je územně totožné s evidenční částí Komárov. Objekt je umístěn v klidné lokalitě mimo oblast výraznějšího hluku z venkovního prostředí. Při provozu nebudou vznikat vibrace.

Občanská vybavenost a doprava

  • Vzdálenost do centra města Opavy – 10 km
  • Mateřská škola: Opava – Podvihov – 1,1 km
  • Základní škola: Opava – Komárov – 4,1 km
  • Praktický lékař: Raduň – 3,2 km
  • Restaurace: Opava – Podvihov – 1 km
  • Obchod TEMPO: Opava – Podvihov – 1,2 km
  • Autobusová zastávka Opava, Podvihov, Kom.Chaloupky – pěšky 1 minuta

Půdorys

Půdorys RD Komárovské Chaloupky 4+KK

Legenda půdorysu RD Komárovské Chaloupky 4+KK

Přílohy